Gizlilik Politikası

1. Giriş ve Kapsam

Bu Gizlilik Politikası, Feydaş Makine tarafından işlenen kişisel veriler, işleme yöntemleri ve bunlar üzerinde kullanılabilecek haklar konularında bilgi vermek amacıyla oluşturulmuştur.

Üye işyerlerimiz ve son kullanıcılar için kişisel verilerin önemli olduğunun bilincindeyiz ve Feydaş Makine bünyesindeki herkesin bu politikaya uyum sağlaması, kişisel verilerinizin güvenliğini her halde koruması için gereken tüm çabayı göstereceğiz.

Bu politika yalnızca Feydaş Makine ürün ve hizmetlerinin kullanımı durumunda geçerlidir. Feydaş Makine’ye ait olmayan tüm web sitesi ve ortamlarda, ilgili kişi/kurumun gizlilik politikası geçerli olacaktır.

2. İşlenen Kişisel Veriler

Bir Feydaş Makine uygulaması ile kameranızı kullandığınızda, kameranızdan gelen veriler yalnızca uygulamanın içinde işlenir ve uygulama haricinde hiçbir ortama aktarılmaz.Cihazınızın kamerasından gelen veriler hiçbir şekilde kaydedilmemektedir. Cihazınızın kamerasından gelen veriler, Feydaş Makine uygulamasının 3 Boyutlu Katalog’unun çalışabilmesi için gereklidir.

3. Haklarınız

İşlenen kişisel verilerinizin neler olduğunu, işleme amacı doğrultusunda kullanılıp kullanılmadığını, eksik veya yanlış işlenen kişisel verileriniz söz konusu ise kişisel verilerinizin kullanım amacı ve kanuni yükümlülüklere bağlı olarak silinmesini veya yok edilmesini, otomatik sistemlerle yapılan işlemeler sonucu ortaya çıkan olumsuz sonuçlara itiraz etmek ve kanuna aykırı işlemeler sonucu uğranan zararın giderilmesini talep etmek için aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden Feydaş Makine'ye ulaşabilirsiniz.

Feydaş Makine

Adres : Yeşiloba Mah. Mehmet Başpınar Orta Ölçekli Sanayi Sitesi 46249 sokak No:20 Seyhan/ADANA

E-posta: feydas@feydasmakina.com

Telefon: + 90 (322) 428 01 45

İLETİŞİM

+90 (322) 428 01 45

+90 (322) 428 01 55

+90 (322) 429 64 92

feydas@feydasmakina.com

export@feydasmakina.com

Yeşiloba Mah. Mehmet Başpınar Orta Ölçekli Sanayi Sitesi 46249 sokak No:20 Seyhan/ADANA/TÜRKİYE